Contact

 

 

Vlaams Fonds voor de Letteren
Generaal van Merlenstraat 30
2600 Berchem
België

 

 

Toon op kaart (Google Maps)

 

 

Tel +32/3 270 31 61
Fax +32/3 270 31 60

info@vfl.be

www.vfl.be

 

 


VFL-team

Koen Van Bockstal, directeur

koen.vanbockstal@vfl.be

 

Noemi De Clercq, stafmedewerker binnenland

illustratie, kinder- en jeugdliteratuur, literaire tijdschriften, leesbevordering, interculturaliteit en armoedebestrijding, BoekenOverleg

noemi@vfl.be

 

Marieke Roels, stafmedewerker binnenland

auteurslezingen, productiesubsidies uitgevers, non-fictie, strips

marieke@vfl.be

 

Lara Rogiers, coördinator binnenland
theater, poëzie, literaire manifestaties en organisaties, vertalingen in het Nederlands

lara@vfl.be

 

Michiel Scharpé, stafmedewerker binnen- en buitenland

proza, debuterende auteurs

michiel@vfl.be

 

Els Aertscoördinator communicatie & buitenland

promotie strips

els@vfl.be

 

Patrick Peeters, stafmedewerker buitenland

promotie poëzie, theater en non-fictie

patrick@vfl.be 

 

Elise Vanoosthuyse, stafmedewerker buitenland

promotie proza en prentenboeken

elise@vfl.be

 

Lien Devos, project- en stafmedewerker buitenland

promotie jeugdliteratuur

lien@vfl.be

 

Karen Thys, dossiermedewerker buitenland, Vertalershuis
karen@vfl.be

 

Georgia De Winter, dossiermedewerker buitenland (afwezig tot en met 05/05/2018)
georgia@vfl.be

 

Rein De Smet, dossiermedewerker buitenland (vergangt Georgia De Winter)

rein@flandersliterature.be

 

Nanne de Viet, dossiermedewerker binnenland

ondersteunend medewerker auteurslezingen

nanne@vfl.be

 

Stefanie Luppens, dossiermedewerker binnenland

stefanie@vfl.be

 

Mies Van Dun, dossiermedewerker binnenland

mies@vfl.be

 

Matthias Dillen, ondersteunend medewerker binnenland, buitenland

matthias.dillen@vfl.be

 

Anja Goyens, communicatiemedewerker

anja@vfl.be

 

Koen De Smedt, verantwoordelijke financieel beheer en ICT
koen.desmedt@vfl.be

 

Hawa Seck, secretariaatsmedewerker 
hawa.seck@vfl.be


Vorige Volgende Afdrukken Link doorsturen