Contact

 

 

Vlaams Fonds voor de Letteren | Flanders Literature
Generaal van Merlenstraat 30
2600 Berchem
België

 

 

Toon op kaart (Google Maps)

 

 

Tel +32/3 270 31 61
Fax +32/3 270 31 60

info@vfl.be | team@flandersliterature.be

www.vfl.be | www.flandersliterature.be

 

 


Team

Koen Van Bockstal, directeur 

koen.vanbockstal@vfl.be

 

Lien Heselmans, onthaal en secretariaat

lien.heselmans@vfl.be

 

Anja Goyens, communicatie

anja.goyens@vfl.be

 

Koen De Smedt, financieel beheer en ICT

koen.desmedt@vfl.be          

 

Els Aerts, coördinator buitenlandteam en projecten

els@flandersliterature.be

 

Lara Rogiers, coördinator binnenlandteam

Subsidies voor theater, literaire manifestaties en organisaties, vertalingen in het Nederlands

lara.rogiers@vfl.be  

 

Noemi De Clercq

Subsidies voor illustratie, kinder- en jeugdliteratuur, leesbevordering, impulssubsidies en initiatieven rond diversiteit

noemi.declercq@vfl.be

 

Marieke Roels

Subsidies voor proza, non-fictie en strips

Promotie proza in het buitenland

marieke.roels@vfl.be         

 

Matthias Dillen

Subsidies voor poëzie, literaire tijdschriften en literair grensverkeer, productiesubsidies en stimuleringsbeurzen voor auteurs

matthias.dillen@vfl.be       

 

Nanne de Viet

Subsidies voor auteurslezingen

nanne.deviet@vfl.be

 

Patrick Peeters

Promotie poëzie en non-fictie in het buitenland

patrick@flandersliterature.be              

 

Elise Vanoosthuyse

Promotie proza en prentenboeken in het buitenland

elise@flandersliterature.be   

 

Lien Devos

Promotie jeugdliteratuur en strips in het buitenland

lien@flandersliterature.be     

 

Yannick Geens, ondersteuning binnen- en buitenlandteam

Promotie theater in het buitenland

yannick.geens@vfl.be    

 

Mies Van Dun, ondersteuning binnenlandteam

mies.vandun@vfl.be 

 

Stefanie Luppens, ondersteuning binnenlandteam

stefanie.luppens@vfl.be        

 

Lore Piers, ondersteuning binnenlandteam en auteurslezingen

lore.piers@vfl.be   

 

Karen Thys, ondersteuning buitenlandteam, Vertalershuis

karen@flandersliterature.be        

 

Rein De Smet, ondersteuning buitenlandteam

rein@flandersliterature.be


Vorige Volgende Afdrukken Link doorsturen